بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی برای ایرانیان

بهترین صرافی ارزدیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها (بدون احراز هویت)

زمان مطالعه: 8 دقیقه
فهرست مطالب

فعالان بازار رمزارزها همیشه دغدغه دارند که با چه اطمینانی از یک صرافی ارز دیجیتال خارجی استفاده کنند. افرادی که می‌خواهند خرید کریپتو بدون احراز هویت انجام دهند، به دنبال صرافی‌های مطمئن می‌گردند. بعلت نیاز به احراز‌هویت (KYC) و قوانین مبارزه با پولشویی (AML) امکان استفاده از بسیاری صرافی‌ها برای ایرانیان فراهم نیست. تصمیم گرفتیم در این مقاله بهترین صرافی ارز‌دیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها را معرفی کنیم. به امید اینکه ایرانیان با دید بازتری بتوانند صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند.

بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی برای ایرانیان
بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها

امنیت صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی

یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب صرافی ارز‌دیجیتال خارجی برای ایرانیها، امنیت آن است. اینکه دارایی منتقل شده به آن صرافی در کیف پول‌های سخت‌افزاری قرار می‌گیرد یا در کیف پول‌های نرم‌افزاری. همچنین نحوه ذخیره اطلاعات کیف پول‌های آن صرافی چگونه است.

ما در مقاله پیش رو به معرفی کلی بهترین صرافی ارز‌دیجیتال خارجی برای ایرانیها می‌پردازیم. لازمست که افراد قبل از اقدام به سرمایه‌گذاری، اطلاعات بیشتری درباره صرافی مد نظر خود جمع کنند.

نحوه استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی

صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی، درگاه پرداخت ریالی ندارند. لذا ایرانیان نمی‌توانند مستقیم دارایی ریال خود را در این صرافی‌ها سرمایه‌گذاری کنند. ابتدا باید از مسیرهای موجود در کشور مانند صرافی‌های داخلی ریال خود را تبدیل به یک کوین کنند. سپس با انتقال به صرافی خارجی، اقدام به معامله در آن صرافی کنند.

صرافی‌های مختلف داخلی (مانند نوبیتکس، اکسیر یا آریومکس) برای تبدیل ریال به کوین‌ها قابل استفاده‌ هستند. همچنین برای انتقال دارایی به صرافی خارجی، می‌توانید از کوین‌های مختلف استفاده کنید. ترون، لایت‌کوین، تتر و ریپل کوین‌های مناسبی برای انتقال دارایی بین صرافی‌ها هستند. اکثر افراد علاقه دارند ابتتدا تتر خریداری کنند. سپس با تتر بدون احراز هویت از صرافی‌ها خرید کنند. برای یادگیری نحوه انتقال دارایی از صرافی‌های داخلی به صرافی خارجی، ویدیو آموزشی انتقال تتر از صرافی نوبیتکس به صرافی بایننس رو مشاهده کنید. انتقال از سایر صرافی‌ها هم مشابه انتقال از نوبیتکس است.

صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی بدون احراز هویت

بدلیل قوانین مبارزه با پولشویی،‌ اکثر صرافی‌های ارزهای دیجیتال کاربران خود را احراز هویت می‌نمایند. اکثر صرافی‌ها بدلایل مختلف، امکان احراز هویت کاربران ایرانی را ندارند. لذا یکی فاکتور‌ مهم در انتخاب صرافی خارجی، امکان برداشت رمز ارز بدون احراز هویت است. تنها برخی صرافی‌ها امکان معامله رمزارز‌ها بدون احراز هویت را به کاربران ارائه می‌دهند.

بهترین صرافی ارزدیجیتال خارجی همه منظوره: بایننس

صرافی ارز دیجیتال بایننس Binance
صرافی ارز دیجیتال بایننس Binance

بایننس یکی از بهترین صرافی‌های رمزارزها است که تعداد زیادی از آلت کوین های معروف را پشتیبانی میکند. بایینس یک صرافی خارجی بدون احراز هویت است. یعنی این صرافی به شما اجازه میدهد تا از پلتفرم به صورت ناشناس استفاده کنید. در صرافی بایننس اگر برداشت روزانه شما کمتر از ۲ بیت‌کوین باشد، نیاز به احراز هویت ندارید. بایننس علاوه بر ارزهای دیجیتال، دسترسی معاملات مارجین و فیوچر و آپشن ارزهای دیجیتال هم به کاربرانش می‌دهد.

صرافی بایننس در کشور سیچلز ثبت شده است. از حوزه قضایی آمریکا، چین و کشورهایی که می‌توانند اطلاعات کاربران را از صرافی درخواست کنند، خارج است. این کشورها خرید ارز بدون احراز هویت را ممنوع کرده‌اند.

مزایای صرافی بایننس Binance

 • تعداد مناسب کوین‌ها
 • دارای انواع رابط کاربری (ساده-حرفه‌ای)
 • امکان معاملات آتی (فیوچرز) و آپشن
 • حجم بسیار بالای معاملات
 • امکانات سفارش گذاری پیشرفته (stop-loss و take-profit)
 • برداشت روزانه تا سقف ۲ بیت‌کوین بدون احراز هویت
 • وجود صندوق بیمه صرافی بایننس برای پوشش زیان‌های احتمالی ناشی از حملات هکرها و …

وجود مزایای بسیار بایننس موجب آن شد که به عنوان بهترین صرافی ارز‌دیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها انتخاب عموم افراد باشد.

فراموش نکنید هنگام استفاده از صرافی بایننس، حتما از یک وی‌پی‌ان (VPN) یا وی‌پی‌اس (VPS) استفاده کنید.

بهترین صرافی ارزدیجیتال خارجی برای خرید آلت کوین‌ها: اسنداکس (بیتمکس)

صرافی ارزهای دیجیتال اسنداکس (بیتمکس) Ascendex - BitMax
صرافی ارزهای دیجیتال اسنداکس (بیتمکس) Ascendex – BitMax

صرافی بیتمکس Bitmax یا اسندکس Ascendex یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال بدون احراز هویت در دنیاست. این صراف یک ویژگی متمایز کننده در بین صرافی‌های ارز دیجیتال دارد. در اسندکس می‌توانید تعداد بسیار زیادی از آلت کوین‌ها را معامله کنید. به بیانی این صرافی پروژه‌های جدید دنیای رمزارزها را زودتر از صرافی‌های مانند بایننس لیست می‌کند. بخاطر همین سریعتر از بقیه امکان سرمایه‌گذاری در آن پروژه‌ها را فراهم می‌کند.

سقف برداشت روزانه اسندکس مانند بایننس بدون احراز هویت ۲ بیت‌کوین است. کاربران ایرانی نیز می‌توانند صرفا با داشتن یک ایمیل در صرافی اسندکس (بیتمکس سابق) ثبت نام کنند. حجم بالای معاملات صرافی اسندکس (بیتمکس) باعث می‌شود که شما دیگر نگرانی از بابت نقدشوندگی نداشته باشید. این صرافی در رتبه‌بندی ۱۰ صرافی برتر سایت CoinMarketCap قرار دارد. بعلت تعداد زیاد آلت‌کوین‌ها، خرید اتریوم و ترون و ریپل بدون احراز هویت و همینطور بقیه آلت‌کوین‌ها در اسندکس امکان‌پذیر است. لذا اسندکس یک پیشنهاد دیگر ما بعنوان یکی از بهترین نمونه‌های صرافی ارزدیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها است.

مزایای صرافی اسندکس (بیتمکس)

 • تعداد بسیار زیاد آلت کوین‌ها
 • حجم بسیار بالای معاملات (معادل بیش از ۱۲۶ هزار بیت‌کوین در روز)
 • برداشت روزانه تا سقف ۲ بیت‌کوین بدون احراز هویت

برای استفاده از امکانات این صرافی هم باید مانند بایننس از یک VPS یا VPN استفاده کنید.

بهترین صرافی ارز‌دیجیتال خارجی برای خرید اسپات:‌ چنجلی

صرافی چنجلی Changelly
صرافی چنجلی Changelly

صرافی بدون احراز هویت چنجلی با شعار خرید فوری و آنی رمزارزها وارد عرصه معاملات رمزارزها شد. این صرافی به کاربران امکان می‌دهد که بدون نیاز به احراز هویت به معامله رمز‌ارزها بپردازند. همچنین کاربران می‌توانند تا سقف روزانه یک بیت‌کوین بدون نیاز به هیچگونه احراز هویت برداشت کنند. لذا چنجلی هم یک پیشنهاد مناسب صرافی ارز‌دیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها می‌باشد.

صرافی چنجلی از دو بخش ساده و حرفه‌ای تشکیل شده‌است. در بخش حرفه‌ای کاربران می‌توانند با مشاهده نمودار تکنیکال به معامللات آنی بپردازند. در بخش ساده با ثبت یک درخواست ساده می‌توانند یک کوین را به کوین دیگری تبدیل کنند.

مزایای صرافی چنجلی Changelly

 • امکان انجام معاملات با رابط کاربری ساده و پیشرفته
 • انجام معاملات اسپات و اهرمی (مارجین)
 • ثبت نام آسان و فوری
 • برداشت روزانه تا سقف ۱ بیت‌کوین بدون احراز هویت

برای امنیت بیشتر در استفاده از صرافی چنجلی می‌توانید از یک VPN یا VPS استفاده کنید.

بهترین صرافی ارز‌دیجیتال متمرکز برای حجم برداشت زیاد: کیوکوین KuCoin

صرافی ارز دیجیتال کیوکوین KuCoin

صرافی کیوکوین در سپتامبر ۲۰۱۷ با شعار «صرافی مردمی» آغاز به کار کرد. کیوکوین مانند بایننس در کشور سیچلز ثبت شده است. در حال حاضر کیوکوین یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال دنیا به شمار می‌رود. این صرافی به کیفیت پروژه‌های لیست شده برای معاملات اهمیت زیادی می‌دهد. چندین میلیون کاربر از بیش از ۱۰۰ کشور دنیا از خدمات کیوکوین استفاده می‌کنند.

صرافی بدون وریفای کیوکوین اجازه می‌دهد کاربران بدون احراز هویت تا سقف روزانه معادل ۵ بیت‌کوین از حساب خود برداشت کنند. همچنین این صرافی کوین KCS را منتشر کرده است. کاربران می‌توانند برای کاهش کارمزد معاملات خود،‌ این کوین را خریداری کرده و در حساب خود نگه‌داری کنند. کیوکوین پیشنهاد چشم بورس بعنوان یک صرافی ارز‌دیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها است. بخصوص برای افرادی که حجم برداشت بالایی دارند.

مزایای صرافی کیو‌کوین

 • امکان معامله بیش از ۷۰۰ جفت ارز
 • برداشت روزانه تا سقف ۵ بیت‌کوین بدون احراز هویت
 • ثبت نام آسان و فوری
 • انجام معاملات اسپات، مارجین و فیوچرز

مانند بقیه صرافی‌ها، در هنگام استفاده از صرافی کیوکوین هم از یک VPS یا VPN با آی‌پی ثابت استفاده کنید.

بهترین صرافی ارز‌دیجیتال غیرمتمرکز: وان اینچ 1Inch

صرافی غیرمتمرکز وان اینچ 1Inch
صرافی غیرمتمرکز وان اینچ 1Inch

صرافی‌های غیرمتمرکز، نسل جدیدی از صرافی‌های رمز‌ارزها هستند. این صرافی‌ها برخلاف صرافی‌های متمرکز، بر روی بلاکچین کدنویسی شده و عمل می‌کنند و امکان هیچگونه مسدود سازی ندارند. لذا بدون احراز هویت و فقط با داشتن یک کیف پول می‌توان از آن‌ها استفاده نمود. به همین دلیل وان اینچ را بعنوان یک صرافی ارز‌دیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها که قابلیت استفاده عمومی دارد معرفی می‌کنیم.

یکی از معروف‌ترین صرافی‌های غیرمتمرکز، صرافی وان اینج است. این صرافی که بر روی بلاکچین اتریوم و بلاکچین بایننس فعال است، توکن 1inch را نیز عرضه کرده است. وان اینج برای تبدیل هر کوین به کوین دیگر، ارزانترین صرافی را برای شما پیدا می‌کند. سپس تبدیل را از طریق آن صرافی برای شما انجام می‌دهد. در انتها کوین جدید به کیف پول شخصی شما منتقل می‌شود. به این ترتیب نیاز نیست که ده‌ها صرافی غیرمتمرکز را برای پیدا کردن بهترین نرخ تبدیل بررسی کنید. به این ترتیب شما نرخ تبدیل مناسب‌تری نسبت به زمان استفاده از صرافی‌های مانند یونی سواپ یا سوشی سواپ و … دریافت می‌کنید.

صرافی وان اینچ تعداد زیادی از کیف پول‌های اتریوم را پشتیبانی می‌کند. لذا شما می‌توانید با استفاده از والت یا کیف پول خود به صرافی وان‌اینچ وصل شده و استفاده کنید.

مزایای صرافی وان اینچ

 • غیرمتمرکز بودن و عدم وجود محدودیت‌های احراز هویت
 • قابلیت اتصال به کیف پول‌های مختلف بلاکچین‌های اتریوم و بایننس
 • ارائه بهترین قیمت در بین صرافی‌های غیرمتمرکز
 • پشتیبانی از توکن‌های بلاکچین اتریوم (ERC20) و بایننس (BEP20)

جدول مقایسه صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها

در جدول زیر، به مقایسه امکانات صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی در یک نگاه پرداختیم. مروری بر مطالب گفته شده در این مقاله بصورت خلاصه در این جدول آمده‌است. با نگاه به این جدول می‌توانید گزینه مطلوب خودتان را از لیست صرافی ارز‌دیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها انتخاب کنید.

مقایسه صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی برای ایرانیان
مقایسه صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی برای ایرانیان

جمع بندی صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی برای ایرانی‌ها بدون احراز هویت

ارزهای دیجیتال در ابتدا برای حفظ محرمانگی دارنده ساخته شدند. اما دولت‌ها و بانک‌های مرکزی بدلیل مسائل پولی و مالی صرافی‌ها را مجبور به احراز هویت کاربران خود می‌نمایند. دلیل اصلی این موضوع جلوگیری از پولشویی و یا جلوگیری از فرار مالیاتی است. با این وجود، بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال خارجی خدمات صرافی را به کاربران بدون احراز هویت هم ارائه می‌کنند.

ارائه خدمات بدون احراز هویت معمولا یه دو روش انجام می‌شود. روش اول تغییر کشور محل ثبت صرافی است. روش دوم ارائه خدمات بدون احراز هویت با محدودیت‌های سقف برداشت به کاربران است. صرافی‌های غیرمتمرکز که نسل جدیدی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال هستند،‌ برخلاف صرافی‌های متمرکز نیاز به احراز هویت ندارند.

با وجود تمام محدودیت‌ها، کاربران ایرانی از خدمات صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی استفاده می‌کنند. صرافی‌های نام برده شده مانند بایننس، اسنداکس، چنجلی، وان اینچ نیز در بین کاربران ایرانی محبوبیت دارند. اما باید همیشه در نظر داشت که اطمینان از خوش نامی و صحت عملکرد صرافی ارز‌دیجیتال برای سرمایه‌گذاری کافی نیست. نگهداری رمزارزها در کیف پول‌های خارج از این صرافی ها، از پیش نیازهای اساسی سرمایه گذاری در این بازار است.

اخبار و تحلیل‌های بیت‌کوین و اخبار و تحلیل‌های اتریوم و بقیه ارزهای دیجیتال را در چشم بورس بخوانید

نکات، پیشنهادات و سوالات خودتون رو درباره صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. اگر از امکانات صرافی ارز دیجیتال دیگری بدون احراز هویت استفاده می‌کنید، آن را به ما معرفی کنید. انتخاب صرافی ارز‌دیجیتال خارجی برای ایرانیها دشواری‌های متعددی دارد. متخصصین بلاکچین چشم بورس صرافی‌های دیگر را هم بررسی کرده و در صورت امنیت،‌ به کاربران معرفی می‌کنند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *